KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13834306
nr 1383 4306
1800-tal, Oidentifierad konstnär. Fjällsjö med vallpojke. Olja på duk, ej signerad, 58x88, yttermått inklusive ram: 75x105 cm
Kondition: krackeleringar, skadad duk
Utrop:
700 kr
Såld:
6.000 kr
måndag 8 mars 2021
kl 19:33:49
400 kr
2.600 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
2.400 kr (Budbetjänt)
3.400 kr
4.000 kr
4.000 kr
4.600 kr
5.200 kr
5.200 kr
5.200 kr
5.200 kr (Budbetjänt)
5.800 kr